Baby shower party- copak to je?

Baby shower party dekorace - oslava k příchodu miminka.

Baby shower party pocházící z Ameriky si našla už své místo i u nás a těší se čím dál větší oblibě. Udělejte sobě nebo své kamaráce perfektní baby shower oslavu k příchodu ještě nenarozeného miminka. Jedinečná oslava s kamarádkami, která bude stát za to. Na oslavu si kamarádky připraví dárečky pro ještě nenarozené miminko a budoucí maminku. Na výzdobě se můžete pořádně vyřádit.

U nás naleznete designové party dekorace na baby shower oslavu za super ceny, které máme samozřejmě ihned k doručení, tak neváhejte a mrkněte na náš party prodej: https://www.partyboom.cz/baby-shower/

Připravit si můžete také nějaké tématické baby shower hry na oslavu, přinášíme Vám náš TIP a baby shower zábava může začít:

1) Kreslení na body pro miminko.

2) Připravte si knížku pro nastávající maminku, kam napíšete Vaše cenné rady.

3) Tipněte si obvod bříška maminky.

4) Nebojte se zapojit ani nastávající maminku. Zavažte ji oči šátkem a připravte tašku s věcmi pro miminko. Dudlík, lžičky, hračky… a sledujte, jak jednotlivé předměty poznává!

Náš TIP na Baby shower dekorace:

Na tento skvělý večírek můžete vybírat úžasné party dekorace jako jsou: baby shower balonky, party sada je to holka, party sada je to kluk, papírová brčka, party talířky, party klemíky, pom pom, rozety, girlandy na oslavu, dekorační závěsy a spoustu super party dekorace levně a hlavně skladem naleznete na www.PartyBoom.cz