Piňata

Piňata na oslavu

Piňata na oslavu je skvělá zábava pro děti, kterou opravdu milují. Závěsná party dekorace piňata se zavěsí buď na zahradě na strom, nebo kdekoli Vám to umožní Váš protor a fantazie. Piňaty lze zavěsit i doma do prostoru.. kde piňatu zavěsíte, záleží jen na Vás. Kolem piňaty by měl být dostatečný prostor.

Dítěti se závážou oči a dlouhou tyčí se snaží do piňaty trefit a rozbít ji. Také jsou oslavy, kde se děti střídají v rozbytí piňaty a tyčí se postupně trefují až se piňata rozbije a vypadnou z ní různé laskominky, cukrovinky, sladkosti, nebo menší hračky. Obsah piňaty zaleží jen na Vás. Nadšené děti pak sbírají vypadnutý obsah. Štěstí a radost dětí je tou největší odměnou.

Nabízeme širokou škálu piňat na oslavu, vybírat můžete např.: pinata pro deti, piňata lama, piňata duha, piňata raketa, piňata kočka, piňata duch na halloween, piňata fotbalový míč..

Podívejte se na celý piňata prodej: https://www.partyboom.cz/kategorie/pinaty/

Party dekorace pro deti a půjčovna skákacích hradů

Nabízíme i jiné party dekorace pro děti, které naleznete na www.PartyBoom.cz chcete další tip na dětskou oslavu?

Tady je náš TIP: Půjčovna skákacích hradů Ostrava, Frýdek, Frýdlant, Čeladná a okolí..  skákací hrady na zahrady s různými zábavnými prvky, celou nabídku naší půjčovny naleznete zde: https://www.partyboom.cz/kategorie/pujcovna-skakacich-hradu-frydlant-ostrava-frydek-okoli/