Slavobrána svatba

Slavobrána na svatbu je perfektní volba pro Váš svatební den.

Svatební brány se těší čím dál větší oblibě. Při svatebním obřadu vykouzlí ten pravý romantický a okouzlující nádech. Svatební brány, svatební oblouky, neboli slavobrány na svatbu lze aranžovat barevnými voály, živými, nebo umělými květinami, balónky, třásněmi. Slavobrány Vám udělají perfektní pozadí na svatební fotografie. Slavobrány nám pomůžou také k výzdobě sweet baru, nebo fotokoutku.

Slavobrány na svatbu můžete vybírat z mnoha druhů, mezi nejoblíbenější patří:

1) Slavobrána kruh


- slavobrána kruh o průměru 2m z kovu ve zlaté barvě se stojanem, slavobrána se dá použít jak v interiéru, tak v exteriéru.

2) Slavobrána hexagon

- slavobrána hexagon průměr 2m, vyrobená z kovu ve zlaté barvě se stojanem, slavobrána se dá použít jak v interiéru, tak v exteriéru.

- Půjčovna slavobrány

Pokud nechcete slavobránu kupovat, tak je tady skvělá možnost a to půjčovna slavobrány, kde si můžete slvobránu zapůjčit na Váš svatební den.

- Svatební dekorace

Svatební dekorace je nedílnou součástí každé svatby, vybírat můžete svatební dekorace v různých stylech a barvách. Dáme Vám pár tipů co by se Vám mohlo hodit:

- polštářek na prstýnky, nebo krabička na prstýnky

- košíček pro družičky, plátky růží do košíčku

- organza na stůl

- dekorace na stůl diamanty

- svatební balónky

- svatební bublifuk

- konfety na svatbu

- svatební sada na krájení dortu

- svatební kniha hostů

- slavobrána svatba

- svatební podvazek pro nevěstu

- balónková girlanda

to vše a ještě spoustu další party dekorace nabízí náš party prodej: https://www.partyboom.cz/kategorie/svatebni-dekorace/

.