Pronájem a půjčovna skákacích hradů

Půjčovna skákacích hradů Ostrava, Frýdek - Místek, Čeladná, Frýdlant nad Ostravicí a okolí..

Máme velkou radost, že se s Vámi můžeme podělit o velkou novinu, dalo nám to spoustu práce, ale je to tady! Nabízíme pronájem skákacích hradů v okolí Frýdlant nad Ostravicí, Ostrava, Frýdek - Místek, Čeladná a blízké okolí.

Přichází jaro a s ním začnou zahradní párty, zahradní narozeninové oslavy, zahradní párty pro děti a oslavy všeho druhu, které všichni tak máme rádi.

Přemýšlíte jak zabavit děti na Vaší zahradní oslavě? Naše půjčovna skákacích hradů Vám s tím pomůže. Nábízíme nafukovací skákací hrady v různých rozměrech a designu. Skákací hrady se skluzavkou, tunelem, sluneční clonou. Skákací hrady s fotbalovou brankou pro malé fotbalisty, nebo také dračí skákací hrad pro malé princezny. Velice oblíbený mezi dětmi je skákací hrad 13 v 1, který nabízí spoustu zábavných prvků. Náše půjčovna skákacích hradů nabízí mnoho skákacích hradů k pronájmu. Mrkněte sami: Pronájem skákacích hradů. Tak co? Jdete do toho? Dejte Vaší zahradní párty šťávu. Nadšené a šťastné děti jsou tou největší odměnou.

Náš TIP: Naše půjčovna skákacích hradů nabízí také party prodej, kde naleznete spousty super designové party dekorace na Vaší zahradní párty. K zapůjčení skákacího hradu si můžete také objednat např. helium s nafukovacími balónky, party talířky, party kelímky.. vybírat můžete ze široké nabídky party dekorací, zveme Vás do našeho party obchodu: Party dekorace - PartyBoom.cz