Pirátská oslava dekorace

Party dekorace na pirátskou párty a jak zabavit děti?

Pirátská oslava narozenin je snem snad každého malého kluka. Kdo by nechtěl být pirátem a vládcem všech moří? Naše pirátské party dekorace Vám umožní tento dětský sen splnit. Nabízíme širokou škálu party dekorce na oslavu s pirátskou tématikou. Najdete u nás např. pirátské kelímky, talířky, svíčky na dort, pirátské balonky, ale také pirátské klobouky s klapkou na oko. Mrkněte sami a uvidíte jakou páradu můžete na dětskou oslavu udělat. Náš pirátský party prodej naleznete zde: https://www.partyboom.cz/piratska-party/

Na pirátské oslavě nesmí chybět zábava a tak si oslavu narozenin zpestřete hrou pro děti.

Hry na oslavu pro děti

Pirátská hra na oslavu narozenin, tady je náš TIP:

1) Hra Ostrov pokladů

- děti musí přeskákat z ostrova na ostrov až na pevninu kde bude ukrytý poklad

- na pevnině si děti najdou svůj ukrytý poklad, který bude schován a u něj bude přivázaný pastelový balónek na oslavu.

- doporučujeme pořídit více barev pastelových balónků, děti budou mít za úkol najít si svůj party pastelový balónek v dané barvě, v momentě jak děti najdou balónek, s ním najdou i poklad, který bude uvázán za provázek k balónku.

2) Půjčovna skákacích hradů Frýdlant, Čeladná, Ostrava, Frýdek a okolí

Parádní překvapení pro děti na oslavu Vám zajistí pronájem skákacích hradů.

Každé dítě miluje skákací hrady a nyní ho můžete mít i Vy na Vaší zahradě! Pronájem skákacích hradů je velmi oblíbený na zahradní párty s dětmi, kde vykouzlí úsměv nejednoho dítěte. Nadšení ze skákacího hradu Vás rozhodně nemine. 

Mrkněte na všechny nabízené skákací hrady k pronájmu: https://www.partyboom.cz/pujcovna-skakacich-hradu-frydlant-ostrava-frydek-okoli/ v různých velikostech a s různými zábavnými prvky.