Svatební dekorace

Svatební dekorace na žádné svatbě nesmí chybět a co ještě?

Svatba je obrovská životní údálost dvou lidí, kteří si zpečetí svou lásku před svými svědky, rodinou a přáteli. Svatby bývají malé i velké, ale co je spojuje je láska a nezapomenutelné okamžiky tohoto významného dne. Na svatbu se připravujeme většinou v ročním předstihu abychom zajistili vše pro naši dokonalou svatbu ať je to místo obřadu, hostiny, jídlo, pití, občerstvení, svatební koláče, svatební pozvánky, DJ, kapela, hudba, výběr písní, svatební prstýnky, svatební dort, svatební kytice, svatební šaty, šaty pro družičky, podvazek pro nevěstu, konfety, svatební dekorace na auto, svatební dekorace na stůl, svatební dekorace na dort,velice oblíbené a moderní svatební slavobrány, neboli svatební brány, které vykouzlí perfektní pozadí na svatební fotografie. Slavobrány na svatbu lze ozdobit živými květinami, nebo balónkovými girlandami. Vkusně naaranžované slavobrány berou dech. V neposlední řadě nesmíme také zapomenout na svatební dekorace.

Svatební dekorace

Svatební dekorace je velmi důležitá k vytvoření té správné svatební atmosféry, vybírat můžete ze spousty zajímavých stylů, tady Vám pár uvedeme. Velice oblíbenou a trendy je pro tento rok svatební dekorace přírodní, svatební dekorace z juty, neboli boho svatební dekorace. Svatbu můžete ladit také do barev a záleží, kterou si zvolíte. Oblíbené jsou např. svatební dekorace modré, svatební dekorace červené, svatební dekorace růžové.. Mezi moderní svatební dekorace patří jistě svatební balonky, které vypadají naprosto úchvatně.

Svatební hry

Připravené hry na svatbu nesmí samozřejmě chybět, tady je náš TIP :

1) Svatební hry s balónky na oslavu

- V první řadě musíme sehnat balonky na svatbu, není to tak těžké, máme jich tady spousty! Mrkněte na náš party prodej: https://www.partyboom.cz/https-balonky-a-helium-cz/

- Svatební balonky už máme, tak jdeme na to! V jednom čele stojí nevěsta, ve druhém ženich.

- Ženich i nevěsta se postaví 10 metrů před svůj tým a zapřou se o židli, nebo o zeď a nastaví svá pozadí se svatebním balonkem. Po odstartování pak první z týmu musí co nejrychleji doběhnout k tomu, co má party balonek, a prasknout ho.

2) Novomanželský kvíz se zvedáním bot nad hlavu

Nevěsta a ženich se posadí k sobě zády, každý má v ruce jednu botu svou a jednu botu toho druhého.

- Bota od nevěsty je odpověď - nevěsta

- Bota od ženicha je odpověď - ženich 

Organizátor klade otázky novomanželům. Novomanželé zvedají vždy botu toho, kdo je odpověď na otázku, ale nevidí, co ukazuje ten druhý.